M55342E04B681ERTS
MFR.Part #
M55342E04B681ERTS
JLCPCB Part #
C3937104
Package
1505
Description
-55℃~+150℃ 150mW 681kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount