M55342E04B200BRTS
MFR.Part #
M55342E04B200BRTS
JLCPCB Part #
C4174606
Description
-55℃~+150℃ 150mW 200kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1505 Chip Resistor - Surface Mount