M55342E03B10E0RWS
MFR.Part #
M55342E03B10E0RWS
JLCPCB Part #
C4184156
Package
1005
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 200mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1005 Chip Resistor - Surface Mount