M55342E02B10E0PTS
MFR.Part #
M55342E02B10E0PTS
JLCPCB Part #
C4272919
Package
0505
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0505 Chip Resistor - Surface Mount