M39003/09-3038H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M39003/09-3038H
JLCPCB Part #
C1662744
Package
Plugin,D7.3xL17.4mm
Description
-55℃~+125℃ 120mΩ 20V 39uF ±5% 插件,D7.3xL17.4mm Tantalum Capacitors