M39003/09-0221
MFR.Part #
M39003/09-0221
JLCPCB Part #
C1660325
Package
Plugin,D8.9xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 220uF 55mΩ ±10% 插件,D8.9xL20mm Tantalum Capacitors