M39003/09-0068H
MFR.Part #
M39003/09-0068H
JLCPCB Part #
C1659379
Package
Plugin,D7.3xL17.4mm
Description
-55℃~+125℃ 275mΩ 50V 6.8uF ±5% 插件,D7.3xL17.4mm Tantalum Capacitors