LTO100HR8000JTE3
MFR.Part #
LTO100HR8000JTE3
JLCPCB Part #
C7297338
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+175℃ 100W 800mΩ Thick Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS