LTO100F25R00JTE3
MFR.Part #
LTO100F25R00JTE3
JLCPCB Part #
C3520471
Description
-55℃~+175℃ 100W 25Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS