LTO050FR1500JTE3
MFR.Part #
LTO050FR1500JTE3
JLCPCB Part #
C3563955
Description
-55℃~+150℃ 150mΩ 50W Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS