LPS0300H4700JB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
LPS0300H4700JB
Description
300W 470Ω ±150ppm/℃ ±5% - Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS