KP1836233204
MFR.Part #
KP1836233204
JLCPCB Part #
C3794148
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 3.3nF 600V、2kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS