KP1836222125
MFR.Part #
KP1836222125
JLCPCB Part #
C3809380
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 400V、1.25kV ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS