KP1836210205
MFR.Part #
KP1836210205
JLCPCB Part #
C3807881
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 1nF 600V、2kV ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS