KP1836182135
MFR.Part #
KP1836182135
JLCPCB Part #
C3784562
Package
Plugin
Description
-55℃~+100℃ 500V、1.6kV 820pF ±10% 插件 Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS