KP1830222013F
MFR.Part #
KP1830222013F
JLCPCB Part #
C3809087
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 2.2nF 63V、100V ±2.5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS