KP1830215015W
MFR.Part #
KP1830215015W
JLCPCB Part #
C3795813
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1.5nF 63V、100V ±10% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS