KP1830215014
MFR.Part #
KP1830215014
JLCPCB Part #
C3794570
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1.5nF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS