KP1830210013G
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
KP1830210013G
JLCPCB Part #
C3784344
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 1nF 63V、100V ±2.5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS