KP1830168631
MFR.Part #
KP1830168631
JLCPCB Part #
C3793669
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 680pF ±1% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS