KP1830110014G
MFR.Part #
KP1830110014G
JLCPCB Part #
C3794667
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+100℃ 100pF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS