K682K15X7RH5TK2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K682K15X7RH5TK2
JLCPCB Part #
C2216556
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 6.8nF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS