K221K15X7RH5TL2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K221K15X7RH5TL2
JLCPCB Part #
C2210331
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 220pF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS