K102K15X7RH5UK2
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
K102K15X7RH5UK2
JLCPCB Part #
C1624878
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 1nF 2.5mm X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS