ISC1812RV471K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812RV471K
JLCPCB Part #
C1335398
Package
1812
Description
470uH 87mA 9.2Ω ±10% 1812 Power Inductors