ISC1812ER561K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812ER561K
JLCPCB Part #
C6577582
Package
1812
Description
10.5Ω 560uH 82mA ±10% 1812 Power Inductors ROHS