ISC1812ER1R8K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812ER1R8K
JLCPCB Part #
C2051383
Package
1812
Description
1.8uH 403mA 430mΩ ±10% 1812 Power Inductors ROHS