ISC1812EB221J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812EB221J
JLCPCB Part #
C5656910
Package
1812
Description
105mA 220uH 6.3Ω ±5% 1812 Power Inductors ROHS