ISC1812EB101K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812EB101K
JLCPCB Part #
C1334922
Package
1812
Description
100uH 147mA 3.25Ω ±10% 1812 Power Inductors ROHS