ISC1812BNR18K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1812BNR18K
JLCPCB Part #
C1334406
Package
1812
Description
180nH 320mΩ 468mA ±10% 1812 Power Inductors