ISC1210ER5R6J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1210ER5R6J
JLCPCB Part #
C6577557
Package
1210
Description
1.4Ω 210mA 5.6uH ±5% 1210 Power Inductors ROHS