ISC1210BN39NJ
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ISC1210BN39NJ
JLCPCB Part #
C5741583
Package
1210
Description
240mΩ 39nH 530mA ±5% 1210 Power Inductors