IRFS11N50APBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IRFS11N50APBF
JLCPCB Part #
C145301
Package
D2PAK(TO-263)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.423nF 11A 170W 208pF 4V@250uA 500V 520mΩ@10V 52nC@10V 8.1pF N-Channel D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS