IRFP31N50LPBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IRFP31N50LPBF
JLCPCB Part #
C2688876
Package
TO-247AC-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 180mΩ@10V 210nC@10V 31A 460W 500V 553pF 59pF 5V 5nF N-Channel TO-247AC-3 MOSFETs ROHS