IRFP23N50LPBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IRFP23N50LPBF
JLCPCB Part #
C466980
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 150nC@10V 190mΩ@10V 23A 3.6nF 37pF 3V 500V TO-247-3 MOSFETs ROHS