IRF36ER4R7K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IRF36ER4R7K
JLCPCB Part #
C1333174
Package
Plugin,D4xL10mm
Description
390mΩ 4.7uH 620mA 70@7.96MHz 80MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D4xL10mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS