IRF24ER271K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IRF24ER271K
JLCPCB Part #
C1333118
Package
Plugin,D3xL7mm
Description
120mA 270uH 3.7MHz 60@0.796MHz 7.5Ω Color Band Inductor ±10% 插件,D3xL7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS