IMS05EB3R3K
MFR.Part #
IMS05EB3R3K
JLCPCB Part #
C19457384
Description
3.3uH 350mΩ 44@7.9MHz 480mA 85MHz ±10% 插件,D4.1xL10.4mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS