IMCH1812ER100K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMCH1812ER100K
JLCPCB Part #
C5740294
Package
1812
Description
10uH 500mΩ 550mA ±10% 1812 Power Inductors ROHS