IMC1812RQ68NK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812RQ68NK
JLCPCB Part #
C5657361
Package
1812
Description
350mΩ 450mA 68nH ±10% 1812 Power Inductors