IMC1812RQ181K
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812RQ181K
JLCPCB Part #
C2051205
Package
1812
Description
102mA 180uH 9.5Ω ±10% 1812 Power Inductors