IMC1812ES6R8J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812ES6R8J
JLCPCB Part #
C2051268
Package
1812
Description
1.2Ω 285mA 6.8uH ±5% 1812 Power Inductors ROHS