IMC1812ES390J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812ES390J
JLCPCB Part #
C2051048
Package
1812
Description
150mA 39uH 4.5Ω ±5% 1812 Power Inductors ROHS