IMC1812BNR18M
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1812BNR18M
JLCPCB Part #
C5657318
Package
1812
Description
180nH 350mΩ 450mA ±20% 1812 Power Inductors