IMC1210SY47NK
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1210SY47NK
JLCPCB Part #
C2050937
Package
1210
Description
300mΩ 47nH 483mA ±10% 1210 Power Inductors