IMC1210ER3R3J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1210ER3R3J
JLCPCB Part #
C2050861
Package
1210
Description
1.2Ω 260mA 3.3uH ±5% 1210 Power Inductors ROHS