IMC1210EBR12J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1210EBR12J
JLCPCB Part #
C1335238
Package
1210
Description
120nH 220mΩ 584mA ±5% 1210 Power Inductors ROHS