IMC1210EB181J
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IMC1210EB181J
JLCPCB Part #
C1335522
Package
1210
Description
17Ω 180uH 60mA ±5% 1210 Power Inductors ROHS