IM10RFCLBH150K12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IM10RFCLBH150K12
JLCPCB Part #
C1336899
Package
Plugin,D5.8xL18.5mm
Description
1.3A 15uH 300mΩ 32MHz 75@5MHz Color Band Inductor ±10% 插件,D5.8xL18.5mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS