ILSB1206ER1R2K
MFR.Part #
ILSB1206ER1R2K
JLCPCB Part #
C1330601
Description
1.2uH 100mA 45@10MHz 500mΩ 75MHz ±10% 1206 Inductors (SMD) ROHS